Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

BETTER TOGETHER: Jste žena? Chcete na sobě pracovat? Potom se musíte zúčastnit naší online konference!

Archiv
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv/5.11.2020
Co když přijde krize a vy se dostanete do tíživé situace? Co když prožíváte bolest? Co když nevíte kam dál? Zatněte drápy! Pod tlakem se z něžného pohlaví stávají šelmy. Ženy jsou odvážné, dokáží si poradit a vydrží neuvěřitelně mnoho! Poznejte i vy svou plnou sílu a potenciál na naší konferenci BETTER TOGETHER, kterou pořádáme z důvodů aktuální situace způsobené koronavirem online! A to již 23. - 24. listopadu!  
Reklama

Vzhledem k současné situaci bude konference probíhat ONLINE. Vstupenky zakoupíte na goout.cz. Jejich cena je 1490 Kč a pro předplatitelky Marie Claire za 1190 Kč. Nyní navíc platí speciální akce VSTUPENKY 1+1 ZDARMA! Prvních 100 registrovaných navíc ještě získá hloubkovou 3D diagnostiku osobnosti. (V PDF podobě s možností objednání osobního vyhodnocení.) 

Nepřeválcovala je ani koronavirová krize! Představujeme vám inspirativní ženy, které umí pracovat pod tlakem, mnohdy si sáhly až na dno svých sil, a to jim dalo ještě větší sílu uspět a zároveň podat pomocnou ruku dalším ženám. Jako kdyby se celý život řídily heslem: Když nemůžeš, přidej víc! 

A s kým vás díky sérii dynamických krátkých přednášek seznámíme? Například s Martinou Viktorií Kopeckou, farářkou Církve československé husitské, s Terezou Nagyovoubloggerkou a podnikatelkou, Jarmilou Štukovoufotodokumentaristkou a válečnou fotografkou nebo s Barborou Chuecosmanažerkou, mentorkou a koučkou.  

Martina Viktorie Kopecká, farářka Církve československé husitské, psychoterapeutka a krizová interventka. Vystudovala na Univerzitě Karlově teologii a pak ještě psychologii a speciální pedagogiku. V současném době pracuje na projektu dizertační práce v oblasti ekumenické teologie. Jen díky zaměstnání v běžné velké firmě zjistila, co v životě dělat nechce a začala hledat svou vlastní cestu. Studium teologie se jí stalo velkou láskou, a tak se rozhodla jít za hlasem svého srdce a stát se duchovní. Nebyla to lehká cesta, ale dneska už ví, že to jinak být nemohlo. 

O čem na konferenci promluví?
O tom, jak proměnit utrpení v sílu a bude se snažit odpovědět na tyto složité otázky: Jak najít stabilitu v krizové situaci? Na co se při cestě nesnázemi soustředit? Co s námi dělá duševní a fyzická bolest? Jaká je role žen v krizovém řízení a v profesích, které donedávna vykonávali jen muži? Jak v záplavě možností dnešního světa najít tu svou jedinečnou cestu?

Fotodokumentaristka Jarmila Štuková se od roku 2005 zaměřuje na země sužované válečnými konflikty, chudobou či sociálními problémy. Dokumentovala mimo jiné dětskou prostituci v Etiopii, zemětřesení na Haiti, kyselinové útoky v Indii, žehlení dívčích prsou v Kamerunu, násilí páchané na ženách v Afghánistánu či občanskou válku v Sýrii. Za poslední čtyři roky také soustavně dokumentovala válečný konflikt s Islámským státem v Iráku a to nejen na předních frontových liniích, ale především v uprchlických táborech, nemocnicích a zdestruovaných městech. Dvanáctkrát získala ocenění v soutěži Czech Press Photo.

O čem na konferenci promluví? 
Bude s námi sdílet příběhy silných žen pod tlakem ze zemí, které jsou podle světových žebříčků neziskových organizací sice vůbec nejhorším místem k žití, ale přesto se nevzdávají a pomáhají, ale také radí těm nejslabším. Svým úsilím dělají život okolo sebe lepším. A i když žijí daleko na Blízkém východě, v Africe či Asii, dokáží motivovat i nás v Evropě. Její povídaní se bude tedy týkat nejen ženských bojovnic z různých kontinentů, ale i jí samotné. Protože práce na sociálních tématech je sice náročná, ale také nesmírně obohacující a přináší mnoho pozitiv.

Barboru Chuecos dlouhodobě naplňuje práce s lidmi a vnitřním potenciálem. Mnoho let se věnuje mentoringu, koučinku a dobrovolnictví. Vystudovala obchod a marketing v Praze a Belgii, více než 25 let působila v businessu (Johnson&Johnson, Mary Kay) a v roce 2019 odešla, aby mohla trávit maximum času se svým synem Ángelem. Je to právě on, kdo jí pomáhá žít život naplno a smysluplně, možná i proto, že má autismus. Kromě péče o syna se věnuje spolu s manželem neziskové organizaci Autismus jako dar.

O čem na konferenci promluví?
O tsunami a o štěstí... Barbora se vám pokusí přiblížit, jak se cítila, když si myslela, že prožívá poslední den svého života. Když zjistila, že její syn má autismus a bude přemítat o tom, jak moc závisí štěstí na vnějších okolnostech.

Co je to 3D diagnostika osobnosti? 
Umí velmi přesně zobrazit, co se ve vašem těle děje po stránce pracovní, rodinné a psychosomatické. Ukáže, jak máte jednotlivé oblasti vyvážené a jak s tím nakládáte. Pomocí metodiky slov a barev vytáhne informace z vašeho nevědomí a pomůže vám odstranit bloky, které vás brzdí abyste byly ještě úspěšnější a spokojenější ve všech životních rolích, které zastáváte.

Více o konferenci Marie Claire BETTER TOGETHER se dozvíte na webu: konference.marieclaire.cz

Čtěte také: Konference Marie Claire BETTER TOGETHER bude letos online!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama