Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Alicia Keys uvede svou vlastní kosmetickou řadu

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/12.8.2020
… prý to bylo jejím přáním už velice dlouho.  
Reklama

Několikanásobná držitelka Grammy zpěvačka Alicia Keys uvede na trh ve spolupráci s kosmetickou značkou E.l.f. vlastní beauty řadu. Společnost oznámila toto geniální partnerství začátkem srpna a v prodeji by měli být tyto kosmetické produkty v roce 2021.  

Zatím se zdá, že plody této kolaborace budou zaměřeny na péči o pleť a budou inspirovány cestou, kterou si zpěvačka sama prošla, když hledala, co jí z nepřeberného množství kosmetických výrobků vyhovuje. Ačkoliv řada samotná ještě nemá žádné jméno, jisté je, že půjde o produkty “milující pleť, vyvinuté dermatologem a budou takzvaně 'cruelty free'”, takže se mají na co těšit nejen milovníci zvířat.  

Pravděpodobně ale nepůjde pouze o pečující kosmetiku. V rozhovoru pro WWD uvedl generální ředitel značky E.l.fTarang Amin, že se budou snažit zaplnit více kategorií v rámci škály beauty produktů, a ty budou všechny dostupné online.  

“Alicia je ikonou a inspirací. Její pohled na krásu je nadčasový a má duši,” uvedla Kory Marchisotto marketingová ředitelka E.l.f. Kromě beauty produktů se tedy nová řada zaměří i na krásnu vnitřní, wellnes a celkové propojení s vnitřním já... a ještě mnohem více. "Alicia mluví o inkluzivitě, ženské síle, wellnes, péči o sebe sama, rituálech... Všechno tohle chceme vložit do nové kosmetické řady a sdílet tento příběh jako součást nového projektu.”  

Čtěte také: 16 tajemství krásy hollywoodských celebrit, která jsou moc dobrá na to, aby nebyla použita

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama