Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Beauty produkty, na které aktuálně nedáme dopustit

Archiv Líčírna
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv/24.8.2020
Kosmetika nás baví! Rádi zkoušíme nové produkty, a ještě raději se pak vracíme k těm, které obstojí ve zkoušce času. Proto bychom vám chtěli představit své oblíbené kosmetické novinky, které si myslíme, že jakmile jednou vyzkoušíte, nebudete chtít jiné! Od veganské paletky očních stínů, ve které je rozdrcený opravdový turmalín, přes námi milované, inovované Foreo UFO, nepřekonatelný posilující a vyplňující booster od Vichy, až po bio certifikovaný korektor, jenž se postará o dokonalou pleť... tyto kousky si zamilujete tak jako my!  
Reklama

Vichy, Minéral 89 Hyaluron-Booster, Cena: 599 Kč/50 ml 
Posilující a vyplňující booster od Vichy s klinicky testovanými účinky pro hydrataci, vyplnění a posílení kožní bariéry. Obsahuje 89 % termální vody Vichy vulkanického původu bohaté na vzácné minerály a kyselinu hyaluronovou přírodního původu. Díky minimalistickému složení je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té citlivé. www.vichy.cz 

    

Zadig&Voltaire, Girls Can Be Crazy - LIMITED ED, Cena 2110 Kč/50 ml
Girls can. Slogan nebo filozofie? Girls Can Be Crazy je nová parfémovaná voda v linii Girls can, tentokrát více zářící, plná rock'n'rollu, života a absolutně osvobozující. V roce 2017 byla uvedena vůně Girls Can Do Anything, aby vydláždila cestu pro tolik potřebný nový druh ženskosti: ten, který je maximálně svěží. Následující rok přišla na trh vůně Girls Can Say Anything, nebojácná vyjádřit svůj názor a myšlenky. Dva parfémy inspirované svobodou, které vydávají stejný závan nezávislosti, z nichž každý je manifestem pro ženu Zadig et Voltaire.  

  

FOREO UFO 2, Cena 7490 Kč 
Výkonná, na míru a opravdu luxusní péče o pleť – UFO 2 mění budoucnost power beauty v realitu. Tato průkopnická inovace od švédské skintech společnosti FOREO v roce 2020 se postarala o významný pokrok ve smart masking díky nejúčinnějšímu a nejrychlejšímu ‘Power Mask’ ošetření na míru na světě. UFO 2 se kombinuje exkluzivně s UFO Power Activated Masks, čímž vzniká spojení výjimečné technologie a výživných přírodních ingrediencí pro jedinečné domácí wellness zážitky.   

Philips, LUMEA IPL technologie, Cena 11499 Kč
Philips LUMEA je vysoce výkonnou metodou odstraňování chloupků, která byla vyvinuta ve spolupráci s dermatology. Terapie intenzivním pulzním světlem cílí na kořínky chloupků tak, že při pravidelném používání omezuje jejich růst a zanechává tak pokožku na dlouhou dobu hladkou a hebkou. Výsledky můžete pozorovat už po čtvrtém použití! LUMEA je bezpečná, snadno se s ní zachází a ušetří vám spoustu času, který byste jinak strávili holením.

KJAER WEIS, bio krémový korektor, Cena 1000 Kč, Líčírna
Concealer od značky Kjaer Weis přichází ve velmi široké paletě odstínů, pro každou barvu pleti. Jeho největší gró kromě výběru ze spousty barev je hlavně to, že i když disponuje vysokým krytím, z pleti nekřičí a vypadá stále velmi přirozeně. Obsahuje ikonickou ingredienci, biodynamicky pěstovaný „kořen světla“, který můžete najít i v jejich luxusním pleťovém oleji. Dále v něm najdete šípkový olej, který je obecně velmi ceněný zejména pro velké množství antioxidantů, které jemnou pokožku okolo očí chrání před vnějšími vlivy, každodenním poškozením a stresem. Sustainable část produkt splňuje tím, že po jeho vypotřebování do něj můžete dokoupit už pouze náplň.  

Urban Decay, Stoned vibes paletka, Cena 1450 Kč 
První paletka s veganským složením od Urban Decay Stoned Vibes Eyeshadow Palette, díky které se ponoříte do 12 zcela nových, kompletně veganských třpytivých odstínů, obsahujících opravdový turmalín, který blokuje negativní vibrace a pozdvihuje tak nejen vaše líčení, ale i náladu. Tyto výrazné, drahokamy inspirované oční stíny budete chtít mít po ruce vždy, když se něco nepovede. Buďte kreativní, dodejte jakémukoli líčení očí energii s osmi třpytivými odstíny a kombinujte je se čtyřmi matnými odstíny, které vás postaví nohama na zem. 

Philips, Straightener Prestige žehlička na vlasy, Cena 3599 Kč
Perfektního účesu lze dosáhnout i bez zbytečného zatížení vlasů. Stačí k jejich úpravě vybrat vhodné nástroje. Jedním takovým je i žehlička na vlasy Philips Straightener Prestige s technologií SenseIQ, která sama průběžně uzpůsobuje teplotu žehlení a uchová až 70 % přirozené vlhkosti vlasů, které pak netrpí nadměrnou lámavostí. Navíc díky unikátnímu ionickému systému 4 trysek lépe proudí ionty do pramenů, styling je tak více precizní a bez polétavých vlasů.

Čtěte také: Voda jako klíč ke zdraví a půvabu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama