Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Brooks Brothers, oblíbená značka amerických prezidentů, slaví 202. výročí svého založení 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Brooks Brothers/27.5.2020
Díky tomu získáte ke každému nákupu jako dárek zlatou ovečku - symbol značky!  
Reklama

Brooks Brothers není jen oblečení, ale součást americké historie. Již přes 200 let udává směr a je inovátorem módy. Společnost byla založena v roce 1818 v New Yorku byla první americkou značkou, která začala nabízet konfekční oděvy. Světu módy ale přispěla dalšími inovacemi jako originální knoflíkový límec nebo nemačkavá košile.

 

Brooks Brothers je symbolem amerických prezidentů. Nakupoval zde Abraham Lincoln, který si oblékl kabát Brooks Brothers při své 2. inauguraci. Mezi věrné zákazníky patřili J.F. Kennedy, Bill Clinton, Barack Obama i další prezidenti Spojených států. Oblíbily si ji takové ikony jako F. Scott Fitzgerald, Clark Gable, Andy Warhol nebo Catherine HepburnBrooks Brothers pokračuje v oblékání mnoha významných osobností dneška, a dokonce spolupracuje na televizních i filmových kostýmech. 

Obleky, kabáty i dámské šaty od Brooks Brothers skvěle sedí. Není divu, že zákazníci považují Brooks Brothers za mnohem víc než jen obchod. A nejde pouze o muže – stejnou péči s důrazem na detaily věnuje značka i dámským modelům. I proto v roce 2016 jmenovala světově proslulého návrháře Zaca Posena kreativním ředitelem dámské kolekce a doplňků. Posen je známý svými technikami mistrovského řemeslného zpracování a ultraženskými modely. 

Tato legendární značka potěší všechny milovníky kvality, stylu a výjimečných služeb a dokonale padnoucího byznysového i smart casual oblečení. Prodejnu Brooks Brothers naleznete v Nákupní galerii Myslbek nebo na eshopu www.vermont.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama