Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Cože? Třetí díl Sexu ve městě by zabil pana Božského!

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/26.11.2018
A takhle se to mělo stát...   
Reklama

Můžete prozradit konec filmu, který nebude nikdy natočen? Pokud nechcete vědět, jak by dopadl Sex ve městě 3, kdyby se jeho hlavní představitelky dohodly a opravdu ho někdy natočily, přestaňte číst. Pokud vás to ovšem zajímá a víte, že další díl, kde by se představila naše oblíbená čtveřice Carrie, Samanta, Charlotte a Miranda, je v podstatě utopií a nikdy nevznikne, klidně pokračujte.  

Podle podcastu Origins totiž filmoví tvůrci plánovali v tomto snímku zabít pana Božského a sledovat dějovou linii toho, jak se Carrie vypořádá s jeho ztrátou. A jak měl tedy tento idol ženských srdcí zemřít? Podle Jamese Andrew Millera, hostitele vysílání Origins, měl dostat infarkt ve sprše. Tuto “zápletku” by uvítal i Chris Noth, který Božského hrál. Podle něho byly totiž první dva filmy zbytečně moc romantické.  

A proč vůbec tento film nikdy nespatří světlo světa? Může za to prý Kim Cattrall čili Samantha, která již několikrát uvedla, že nový scénář v této podobě již nemá její postavě co nového nabídnout. A jsou v tom samozřejmě i peníze. Každá z hereček měla předem dostat milion dolarů a poté si rozdělit nějakou část z toho, co by film vydělal i s tvůrcem Sexu ve městě Michaelem Patrickem Kingem. Podle některých hereček (Kim Cattrall) však bylo toto rozdělení nefér a tím pádem k domluvě nedošlo. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama