Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

JLo připravuje svou vlastní kosmetickou značku

Getty Images
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/31.8.2020
Zde je vše, co o ní zatím víme...
Reklama

Když se podíváte na Jennifer Lopez, taky si někdy říkáte, že byste chtěla vypadat jako ona? To, jak ve svém věku doslova září, popírá všechny přírodní zákony. Máme pro vás ale dobrou zprávu! Již brzy snad odhalíme její tajemství, protože tato zpěvačka a herečka přichází na trh se svou vlastní kosmetikou JLo Beauty 

Není to poprvé, kdy Jennifer vzala kosmetický průmysl útokem. Již nyní má na kontě přes 20 parfémů a spolupráci s beauty značkou Inglot. Nyní však můžeme čekat něco mnohem většího. Co tedy o JLo Beauty zatím víme?  

Za prvé bychom měli zmínit dvě naprosto dokonalá selfie, které Jennifer sdílela na svém Instagramu s jednoduchým popiskem: “Sluneční rozjasnění... #JLoBeauty comming soon.” To samo o sobě potvrzuje, že její look na fotce mají na svědomí její připravované kosmetické produkty. Ve stejný den uvedlo Allure, že je kontaktovala PR společnost, která reprezentuje JLo BeautyZnačka bude pravděpodobně nabízet jak dekorativní produkty, tak i péči o pleť. Mimochodem ochranná známka JLo Beauty byla zaregistrována již v prosinci loňského roku.  

Instagramový účet JLo Beauty, který existuje od roku 2018 od té doby, co hvězda spolupracovala se značkou Inglot nebyl updatován rok, ačkoliv má přes 100 000 followerů. Nyní se stal privátním a ve svém biu má jedinou větu: “Tajemství je skoro venku.”  

Nevíme jak vy, ale tohle je kosmetický brand, kterého se opravdu nemůžeme dočkat. A pokud budeme díky jejho produktům vypadat po padesátce stejně jako Jennifer... Okamžitě si vemte všechny naše peníze a sem s tím!  

Čtěte také: Víme vše o tom, jak proběhne svatba Jennifer Lopez a Alexe Rodrigueze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama