Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kotníkové boty nebo vysoké kozačky? Letos letí oboje!

CCC, Gino Rossi
PROMOTION, Text: Sabina Nováková/29.10.2020
Sezóna podzim-zima 2020 je v plném proudu, a proto pro vás máme pár tipů ke koupi trendy, nadčasových kousků obuvi, které by neměly chybět ve vašem botníku.
Reklama

Nová podzimní kolekce Gino Rossi nás uchvátila svým smyslem pro detail, dokonalým zpracováním a jak jsme u této značky již zvyklí – vysokou kvalitou. Při tvorbě této kolekce nebyly opomenuty ani na aktuální módní trendy. Značnou část nové kolekce tvoří řada nadčasová klasika.

Sezóna podzim-zima 2020 je ve znamení robustní kotníkové obuvi, military stylu a také vysokých kozaček. Značky z portfolia CCC kopírují tyto trendy a milovníci stylové obuvi si budou moct z čeho vybírat.

Gino Rossi – ve své aktuální kolekci dala přednost výrazné obuvi v military stylu a obuvi nad kolena, která evokuje příjemné spojení s rockovými koncerty pod širým nebem. A protože na detailech záleží byla nejnovější kolekce obuvi CCC doplněna módními rekvizitami jako mini kapsičky, prošívání, třásně vy výšce kotníku, lesklé špičky a další. Důležitou roli hraje pečlivě promýšlená škála barev – vínová, olivová, čokoládová nebo černá. A také nechybí super módní barva vajíčkové skořápky, tedy barva eggshell.

Dalším důležitým trendem je boho kovbojský styl, který si kolekce Gino Rossi zamilovala Nechybí dekorativní výšivky na kůži, imitace zvířecí kůže, prošívání, třásně a (překvapení!) výjimečně podzimní barvy jako hnědá třešeň nebo slaný karamel.

V kolekci podzim-zima také nechybí vysoké kozačky. Nejmódnější jsou ty s diskrétně lesklým podpatkem, nezbytně nutné jsou ty s bočním zipem a jemnou imitací semišu, ideální k dlouhým svetrům.

A jaké jsou charakteristické vlastnosti nové kolekce Gino Rossi? Rozhodně vynikají doplňky v boho stylu: semišové kabelky s třásněmi – tašky přes rameno, batohy nebo malé shopping kabelky. Silným prvkem jsou také velice módní prošívání, které se objevuje jak na kabelkách, tak i na obuvi ve stylu army nebo kovbojkách. Dalším trendem je využití kůže se vzorem krokodýlí kůže – v různých barvách: klasická černá, elegantní hnědá nebo výrazná oranžová. V nové kolekci také najdete na obuvi spoustu kovových doplňků: přezky, kovová špička obuvi nebo i malé cvočky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama