Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Objevte tradiční korejský rituál krásy

Getty Images
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/10.12.2020
Korejský ostrov Jeju Island je plný tajemství přírody a krásy. Tamější obyvatelé věří v blahodárnou sílu darů přírody jako jsou med, ženšen, mandarinky nebo třeba kořen lékořice. Právě Jeju Island se díky své úrodné vulkanické půdě obohacené o vysoký podíl minerálů stal domovem pro mnoho z klíčových ingrediencí nové řady pleťové péče Korean Heritage značky KORIKA.
Reklama

SEZNAMTE SE S EXKLUZIVNÍ KOLEKCÍ PLÁTÝNKOVÝCH MASEK PŘEDSTAVUJÍCÍCH KOREJSKÝ RITUÁL KRÁSY TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY:

Artemisia
Artemisia (pelyňek), je bylina bohatá na vitamíny a minerály. Má zklidňující schopnost a skvěle působí na suchou, podrážděnou pleť . D-panthenol zlepšuje funkci kožní bariéry a postará se o hydrataci a výživu. Extrakt z lékořicového kořene se řadí mezi 50 bylin tradiční čínské medicíny a je známý pro své zklidňující účinky. Fermentovaný extrakt ze sóji podporuje imunitu a obnovu pleťových buněk.

Jeju Honey
Extrakt z medu Jeju Canola, tradiční suroviny z ostrova Jeju Island, je plný antioxidantů přispívajících ke zmírnění projevů akné, čištění pleti a jejímu vyhlazení. Extrakt ze šruchy zelné (Portoulaca Oleracea) má efekt okamžitého zklidnění. Komplex ovocných kyselin AHA-BHA-PHA sjednocuje tón pleti a dlouhodobě působí proti příčinám akné. Čajovníkový olej má čistící a zklidňující účinky.

Red Ginseng
Síla červeného ženšenu zpomaluje stárnutí pleti a podporuje její přirozenou elasticitu. Adenosine napomáhá produkci kolagenu a elastinu, a působí tak proti vzniku vrásek. Extrakt z lékořicového kořene je proslulý svým zklidňujícím efektem.

Jeju Mandarin
Jeju Mandarin Hallabong viditelně rozjasňuje, zjemňuje pleť a přispívá k její pružnosti. Pro obyvatele ostrova Jeju mandarinka představuje tradiční posvátnou surovinu a výraz úcty. Komplex vitamínů B-C-E působí proti volným radikálům, podporuje tvorbu kolagenu a balancuje tvorbu séba. Extrakt z lékořicového kořene se řadí mezi 50 bylin tradiční čínské medicíny a má zklidňující funkci.
 

Silk
Hedvábný protein Sericin je vysoce kvalitní ingredience bohatá na aminokyseliny. Hluboce hydratuje, vypíná pleť a vytváří na pokožce ochrannou vrstvu, která přetrvá i po umytí. Unikátní komplex 8 typů kyseliny hyaluronové – je vysokomolekulární (viditelně vyplňuje vrásky) a nízkomolekulární (proniká hluboko do pokožky a podporuje elasticitu).

 

 

K zakoupení exkluzivně pouze na Notino.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama