Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Proč všichni kupují toto sérum s kyselinou hyaluronovou?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/3.8.2020
I my jsme mu propadli!  
Reklama

Milujeme beauty přípravky, které napínají naši pokožku a zanechají pleť krásně vyhlazenou a vrásky po nich trvale mizí - kéž by takto fungovaly všechny krémy, které to tvrdí! kdyby ještě existoval takový přípravek, který by zafungoval okamžitě a dokázal vrátit čas tak alespoň o deset let nazpět... Dobře, tak to už trošku přeháníme. I když ne zase tolik. Objevili jsme totiž koncentrované hyaluronové sérum od společnosti Danavigne, které zkupují zákazníci Amazonu ve velkém. A s námi získáte nyní ještě lepší cenu!  

S KÓDEM "DEALMARIECL" NYNÍ KOUPÍTE SÉRUM DANAVIGNE NA AMAZONU SE SKORO 50% SLEVOU TEDY ZA NEUVĚŘITELNOU CENU 520 Kč . PŮVODNÍ CENA 1007 Kč. OBJEDNÁVEJTE IHNED! 

Kouzelná zbraň - kyselina hyaluronová 
Tato aktivní složka nejen zajištuje, aby byla vaše pokožka dokonale hydratovaná, ale pokud je v tom správném složení také pleť vypne a dodá jí okamžitý mladší vzhled. Vysoce koncentrované sérum Danavigne, které jsme objevili na Amazonu je hodnocené 122 hvězdičkami a ti, co si ho koupili oceňují obzvláště jeho okamžitý a dlouhotrvající efekt.  

Jak kyselina hyaluronová funguje?  
Jde o endogenní látku, která se přirozeně vyskytuje ve vaší pokožce kde na sebe váže vodu na buněčné úrovni. Tak vlastně přirozeně zpomaluje stárnutí a samozřejmě se stará i o hydrataci. S přibývajícím věkem se však její koncentrace v lidském těle snižuje, a proto se objevují první známky stárnutí a vaše pleť je stále sušší a sušší. Potom je nejvyšší čas ji zařadit do své beauty rutiny a dodávat ji tělu zpět uměleLiftingové sérum Danavigne obsahuje velmi vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové s vysokou i nízkou molekulovou hmotností a díky tomu pronikne hluboko do kůže.  

Sérum Danavigne však není jen efektivním řešením vrásek, ale také skvěle hydratuje i velmi suchou pokožku, mizí po něm tmavé kruhy pod očima a opravuje poškození buněk. Hodí se na všechny typy pleti, nemastí a rychle se vstřebává. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, aby posílilo pojivovou tkáňTiší zánět - je tedy vhodné pro aknózní pleť, zvyšuje také pružnost pokožky a působí proti jejímu poškození. Navíc je skvělé, že ho můžete používat ráno i večer a jde i skvělou bázi pod make-up. Stačí očistit pleť a jemně ho vmasírovat 

S KÓDEM "DEALMARIECL" NYNÍ KOUPÍTE SÉRUM DANAVIGNE NA AMAZONU SE SKORO 50% SLEVOU TEDY ZA NEUVĚŘITELNOU CENU 520 Kč . PŮVODNÍ CENA 1007 Kč. OBJEDNÁVEJTE IHNED! 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama