Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Prohlédněte si novou kolekci Gino Rossi z gauče!

Gino Rossi
Foto: CCC/30.4.2020
Podívejte se na nejnovější kolekci obuvi a doplňků značky Gino Rossi v CCC.
Reklama

Značka Gino Rosii  se vyznačuje především elegancí a módním designem. Elegantní modely jsou na první pohled jednoduché, ale působivé a připoutají pozornost každého. Značka Gino Rossi je známá také svým dokonalým designem, kvalitním zpracováním, výběrem materiálů a nekonvenčním stylem. Pracuje se zde s klasickou elegancí a kreativním přístupem k módě.

V nabídce značky Gino Rossi najdete nejen dámskou a pánskou obuv, ale také širokou škálu doplňků jako jsou kabelky, batohy, tašky pro pány a peněženky. Produkty Gino Rossii najdete jak na webu CCC, tak i ve vybraných prodejnách.

Kolekce jaro/léto

Pokud hledáte obuv nejvyšší kvality, pečlivého zpracování a nadčasového designu – značka Gino Rossi je jasnou volbou. V jarní sezóně si můžete vybírat obuv v odstínech béžové, růžové nebo šedé, ale i bílé a klasické černé. V létě si naprosto zamilujete sandálky na nízkém nebo vysokém podpatku, pantoflíčky, které vezmou dech nejen vám!

GINO ROSSI

A pokud hledáte rozmanitost a odvážné kombinace, nebojte se sáhnout po obuvi či doplňků s kovovým zdobením, třásněmi nebo flitry.

Z nové kolekce Gino Rossi si jistě vyberete:

Doplňky značky Gino Rossi

Značka Gino Rossi to není jen obuv, vybírat můžete také z doplňků – kožené kabelky všech tvarů, barev a velikostí, elegantní peněženky nebo rafinované baťůžky, které lehce proměníte na novou kabelku nebo i vysoce moderní ledvinky!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama