Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

V CCC najdete dárky pro celou rodinu!

CCC
Text: Tatiana Urbanová, Foto: CCC/13.12.2020
Existuje jedno kouzelné místo, kde seženete dárky pro celou rodinu? Co takhle navštívit CCC? Vyberete zde malá i velká překvapení pro všechny své blízké, kteří se z nich budou těšit po celý rok! Přesvědčte se sami. 
Reklama

Mezi nápady na dárky najdete v CCC rozmanité doplňky, praktické i módní. Bižuterie bude skvěle fungovat jako dárek pro ni – kolekce obsahuje náhrdelníky, náušnice a náramky, které budou dokonalým doplňkem každého outfitu. Ženy na zimu ocení praktické doplňky, jako jsou rukavice, šály a čepice. Každé z žen se také budou líbit elegantní kožené peněženky. Také kufry a kabelky jsou vždy žádané, navzdory tomu, že každá žena jich má několik. Nabídka CCC zahrnuje mnoho trendy modelů, vč. elegantní kožené kabelky nebo klasického psaníčka v univerzálních barvách, jako je černá, hnědá nebo béžová.

 

Dárky pro něho budou naopak tašky městské i sportovní, cestovní kufry v různých velikostech a také klasické a elegantní dárky – jako například kožené peněženky, opasky nebo rukavice. Můžete si vybrat z přírodní kůže, eko kůže nebo semiše.

 

Mezi dárky pro děti patří batohy, tašky a boty s motivem postav z oblíbených filku a pohádek od Disney, například Star Wars, Barbie, Frozen, Marvel nebo Spiderman. Stojí za to je kombinovat se sadami, které máme k dispozici, mezi něž patří, čepice, šála a rukavice s hrdiny vybraných animací! Teenageři také ocení stylové doplňky na zimu, přívěšky či šperky a chlapci si zamilují sportovní tašky ideální na trénink.

Více inspirace na vánoční dárky najdete na webu CCC

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama