Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vrásky definují životní zkušenosti. Ovšem jak moc zkušená chcete být?

Getty Images
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Notino/15.12.2020
Říká se, že vrásky jsou svědectvím života, který jste vedla. Ovšem ty, které nejsou od smíchu nechceme většinou stavět na odiv. Máme pro vás kosmetický zázrak, který vaši pokožku ochrání před stresem a vás obličej bude díky němu zrcadlit jen ty hezké chvíle. 
Reklama

Jemné linky a vrásky jsou krásné a mají tendenci definovat důstojnost, šarm a životní zkušenosti. Přesto se mohou objevit rychleji, než bychom si přáli – zvláště pokud žijete ve městě, kde je vaším každodenním společníkem znečištěné ovzduší, modré světlo a stres.

Chraňte svou pokožku před všemi známkami oxidativního stresu pomocí jedinečné receptury kolekce Saffee Advanced LIFTUP. Účinek patentované látky lze snadno přirovnat k oblíbeným postupům kosmetických salonů zahrnujícím jehly. Přesto můžete dosáhnout a užít si stejných výsledků z uklidňujícího a bezpečného zázemí vlastní koupelny. Řada nabízí denní hydratační liftingový fluid a noční masku proti vráskám. Účinky jednotlivých aktivních látek zajisté poznáte pokud budete používat oba produkty – synergický efekt jednotlivých látek se pak násobí.

Hydratace jako základ
Oblečení chrání vaše tělo, ale co chrání vaši tvář? Hydratační liftingový fluid Saffee Advanced LIFTUP vytvoří na pleti účinný štít, který zabrání, aby každodenní nápor znečištěného ovzduší způsoboval její předčasné stárnutí. Kromě toho vám zajistí přísun hydratace, a hlavně se postará o váš mladistvý vzhled bez vrásek s perfektní vyhlazenou pletí.​

Saffee Advanced LIFTUP hydratační liftingový fluid 30 ml, Cena 550 Kč

Noční maskování
Nejen během dne, ale i v noci můžete využívat čas efektivně. Zatímco budete spát, noční maska proti vráskám Saffee Advanced LIFTUP bude intenzivně vyživovat vaši plet zevnitř, vyhladí vrásky na povrchu a poskytne pleti ochranu před vnějšími vlivy poté, co se probudíte a vyrazíte do ulic. Nenechte svou tvář předčasně zestárnout.​

Saffee Advanced LIFTUP noční maska proti vráskám 30 ml, Cena 585 Kč

Jak Saffee Advanced LIFTUP správně používat? Aplikujte na odlíčenou, tonizovanou pleť. Hydratační fluid na den, noční masku na noc. Pokud jste zvyklá po toneru užívat olejová séra, potom je zařaďte ještě před produkty Saffee Advanced LIFTUP.

K zakoupení exkluzivně pouze na Notino.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama