Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Organizace Business and Professional Women pořádá vánoční večírek v Kubánském stylu. Přidejte se!

27.11.2014
Reklama

Milujete módní přehlídky a společenské akce? Tak to si nenechte ujít jedinečnou příležitost zúčastnit se Vánočního večírku, který v prosinci pořádá organizace Business and Professional Women.

Vánoční večírek, který se letos povede v Kubánském stylu, se bude odehrávat v prostorách tanečního klubu Dance Union Club na Praze 2. Celá akce proběhne v úterý 2. 12. 2014 a začátek je stanoven na 18.00.

A co všechno vás na večírku čeká? Můžete se těšit na welcome drink, módní přehlídku Ivety Pecuchové, taneční vystoupení v rytmu Salsy, Bachatu v podání mistra ČR, energickou náladu a bohatý raut plný nejrůznějších dobrot. Celým večerem bude provázet Venda Vaníčková a program bude zakončený tombolou s hlavní výhrou víkendu v Budapešti. Cena jedné vstupenky na večírek činí 400 Kč a svůj lístek si můžete zarezervovat zde.

DRESS CODE pro dámy: Květina do vlasů

Chcete se stát partnerem tradičního Vánočního večírku BPW? Využijte nabídku prodejního stánku, vklady do tašek pro účastnice, věnujte firemní dárky do tomboly. Dejte o sobě vědět, pokud jsou úspěšné ženy Vaší cílovou skupinou. Více informací na emailu bpwcr@bpwcr.cz

Organizace Business and Professional Women (dále jen BPW) je mezinárodní federace žen s pobočkami ve více jak 95 zemích celého světa.  Jejími členy jsou vlivné ženy ve vedoucích pozicích , podnikatelky, živnostníci  a  manažerky. Hlavním cílem organizace je rozvíjet profesní potenciál žen podnikatelek a manažerek na všech úrovních a podporovat tím jejich ekonomickou nezávislost. Organizace BPW mimo jiné v České republice každoročně porádá akci Equal Pay Day (Den rovnosti platů) a poukazuje tak na platové rozdíly mezi ženami a muži.

Více o organizaci BPW najdete zde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama